Nové smartphony Microsoft Lumia prinášajú špičkové fotografické schopnosti za dostupnejšie ceny

4.9.2014 ~ V.Sagvin ~ mobily späť na články

Microsoft dnes predstavil smartphony Lumia 830, Lumia 735 a Lumia 730 s najnovším operačným systémom Windows Phone 8.1, ktoré prinášajú špičkové fotografické schopnosti za dostupnejšie ceny. Microsoft tiež uviedol nové príslušenstvo, ktoré ľuďom prináša inovatívne spôsoby interakcie s ich telefóny. Ďalej bola uvedená aktualizácia Lumia Denim, ktorá prináša extra funkcie a vylepšenia pre súčasné smartphony Lumia.

Nové smartphony Microsoft Lumia prinášajú špičkové fotografické schopnosti za dostupnejšie ceny

Nové smartphony Lumia 830, 730 a 735 ponúkajú najlepšiu technológiu a softvér pre fotografovanie v tenkej farebnej konštrukcii

Microsoft dnes predstavil smartphony Lumia 830, Lumia 735 a Lumia 730 s najnovším operačným systémom Windows Phone 8.1, ktoré prinášajú špičkové fotografické schopnosti za dostupnejšie ceny. Microsoft tiež uviedol nové príslušenstvo, ktoré ľuďom prináša inovatívne spôsoby interakcie s ich telefóny. Ďalej bola uvedená aktualizácia Lumia Denim, ktorá prináša extra funkcie a vylepšenia pre súčasné smartphony Lumia.

Lumia 830 je dostupná vlajková loď s tenkým dizajnom, ktorá ľuďom prináša viac prvotriedne inovácie ako je optická stabilizácia obrazu a technológie PureView.
S predným širokouhlým fotoaparátom a atraktívnou cenou štýlovo tenké a kompaktné modely Lumia 730 a Lumia 735 priamo stavané pre Skype hovory a robení selfies.
Existujúce smartphony Lumia sa ďalej vylepšujú vďaka updatu Lumia Denim, ktorý kombinuje nové funkcie z najnovšieho Windows Phone 8.1 updatu 1 s exkluzívnymi vylepšeniami, medzi ktoré patrí aplikácia Lumia Camera, ktorá prináša urýchlenie robenie vysoko kvalitných fotografií.

Chris Weber, viceprezident divízie Mobile Devices Sales v Microsofte, komentoval novinky:
"Našou stratégiou je pomáhať ľuďom viac používať skvelé produkty, ktoré zjednocujú a predstavujú to najlepšie z digitálnej práce Microsoftu a životných skúseností. Lumia 830, Lumia 735 a Lumia 730 kombinujú populárne služby Microsoftu, medzi ktoré patrí Skype, Microsoft Office a OneDrive, s úžasnými Lumia inováciami v dizajne a spracovanie fotografií, aby priniesli zážitky, ktoré ľudia ocenia, to všetko za ceny, ktoré si môžu dovoliť . "

Lumia 830: dostupná vlajková loď

Lumia 830 ponúka to najlepšie z Lumia a to najnovšie od Microsoftu, to všetko vo vreckovom formáte a za dostupnú cenu.
Lumia 830 vyhotovuje vysoko kvalitné fotografie a videá vo dne i v noci, s 10Mpx PureView fotoaparátom s optikou ZEISS, technológií Rich Recording a svetovo najtenším optickým stabilizátorom obrazu.
Prináša to najlepšie od Microsoftu s predinštalovanými Microsoft Office; najnovšou verziou Windows Phone 8.1 s Lumia Denim; a OneDrive s 15 GB voľného úložisko, ktoré umožňuje synchronizáciu obsahu a jeho bezpečné a jednoduché zdieľanie.
Prichádza s inováciami známymi od vlajkových lodí Lumia, ako je integrované bezdrôtové nabíjanie v tenkom, ľahkom hliníkovom a polykarbonátovom dizajnu.

Lumia 830 bude celosvetovo uvoľnená do predaja tento mesiac s cenou okolo 330 Eur bez daní a dotácií.

Lumia 730 a Lumia 735: stavané pre Skype hovory a selfies
S predným širokouhlým fotoaparátom a tenkým vreckovým designom umožní Lumia 730 a Lumia 735 ľuďom zachytiť a zdieľať viac:
Predné širokouhlý 5Mpx fotoaparát je skvelý pre videohovory Skype, umožňuje ľuďom zdieľať viac zo sveta okolo nich, alebo zobraziť rodinu a priateľov pre videohovor.
S neobmedzeným trojmesačným celosvetovým Skype predplatným je jednoduchšie vykonávať medzinárodné hlasové hovory s priateľmi a rodinou na ich telefónoch a pevných linkách priamo z Lumia 730 alebo Lumia 735.
Vďaka aktiváciu Skype video hovoru jedným tlačidlom počas hlasového hovoru majú ľudia viac možností zdieľať svoje príbehy kdekoľvek sa nachádza.

Lumia 730 a Lumia 735 budú tiež celosvetovo uvoľnené do predaja tento mesiac, obsahujú 2220mAh batériu, 8 GB vnútornej pamäte a 15GB úložisko OneDrive. Lumia 730 s 3G DualSIM bude stáť okolo 199 Eur bez daní a dotácií, zatiaľ čo Lumia 735 s LTE / 4G a podporou bezdrôtového nabíjania bude stáť okolo 219 Eur bez daní a dotácií.

Nové príslušenstvo ako doplnky smartphonov Lumia 

Microsoft Devices Group dnes tiež predstavila dva prírastky inovatívne radu príslušenstva Lumia:
Druhá generácia chytré nabíjačky Wireless Charging Plate DT-903 predstavuje najpohodlnejší spôsob, ako nabíjať, ponúka inteligentný indikáciu nabíjania a zvýraznenie notifikácií prostredníctvom jemnej žiary.
Microsoft Screen-Sharing pre telefóny Lumia HD-10 umožňuje ľuďom ľahko preniesť akýkoľvek obsah z ich smartphonov bez obmedzenia na obrazovku s HDMI pripojením. Je to praktické pre prežitie spomienok s priateľmi a rodinou, alebo zdieľanie prezentácií v práci.

Lumia pokračuje vo vylepšovaní s updatom Lumia Denim
 

Lumia Denim kombinuje najnovší Windows Phone 8.1 update s exkluzívnymi zážitky pre smartphony Lumia. Lumia Denim upevňuje vedenie Microsoftu v oblasti fotografovania s predstavením unikátnych inovácií Lumia Camera, ktoré urýchľujú prácu fotoaparátu, ktorého obsluha je viac intuitívne. Lumia Camera je súčasťou Lumia Denim a pre Lumia 930, Lumia Icon a Lumia 1520 ponúka:

Rýchlosť: Nikdy nezmeškajte moment s Lumi Camera a jej super rýchlym štartom fotoaparátu a rýchlosťou vytvorenia snímky. Kúpte hŕbu fotiek s púhymi milisekundami medzi zábermi.
Vysoké rozlíšenie: s funkciou Moment Capture podržte dlhšie tlačidlo fotoaparátu, aplikácia automaticky spustí nahrávanie videa v rozlíšení 4K s 24 snímkami za sekundu. Každý záber videa je vo kvalite 8,3 Mpx, čo umožňuje ich výber a uloženie ako samostatných snímok.
Intuitívne: Získajte najlepší záber v každú chvíľu s funkciou Rich Capture, ktorá zjednodušuje fotografovanie HDR s bleskom. S funkciou Rich Capture sa ľudia môžu vyhnúť problémom pri nastavení fotoaparátu, môžu najprv fotiť a neskôr editovať a vyberať perfektné zábery.
Kvalita: Zachyťte najlepšie fotografie zo smartfónu za nízkeho osvetlenia s najnovšou generáciou obrazového algoritmu.

Lumia Camera bude spočiatku uvoľnená ako update s Lumi Denim pre Lumia 930, Lumia Icon a Lumia 1520, a ako OTA update pre Lumia 830 vo 4. štvrťroku 2014 Lumia Denim bude uvoľnený ako OTA update pre všetky zostávajúce Lumia Windows Phone 8 smartphony počas 4 . štvrťroku 2014, a to po otestovaní a povolenia partnermi.

 
Komentáre:

Nový komentár