Coolpad prichádza na Slovensko s dvojicou cool smartfónov – Porto a Modena

19. 8. 2015 ~ V.Sagvin ~ späť na články

Na svete existuje približne tisíc značiek smartfónov, no je iba jedna z veľkej desiatky, ktorá v Európe chýba. S hrdosťou oznamujeme, že značka Coolpad, siedmy najväčší výrobca na svete a štvrtý najväčší výrobca v Číne, vstupuje na slovenský trh! Slovenskí zákazníci si budú môcť vybrať na začiatku z dvojice cool smartfónov.

Na svete existuje približne tisíc značiek smartfónov, no je iba jedna z veľkej desiatky, ktorá v Európe chýba. S hrdosťou oznamujeme, že značka Coolpad, siedmy najväčší výrobca na svete a štvrtý najväčší výrobca v Číne, vstupuje na slovenský trh! Slovenskí zákazníci si budú môcť vybrať na začiatku z dvojice cool smartfónov.

Coolpad Porto – s nádherným tenkým dizajnom a špičkovou rýchlosťou

Smartfón Coolpad Porto so 4,7-palcovým displejom má hrúbku na okrajoch len 4,8 mm, pričom jeho najhrubšia časť meria iba 7,9 mm. Práve tieto hodnoty z neho robia jeden z najtenších telefónov na trhu. Zaoblená, ergonomická zadná časť a extrémne ľahké materiály, vďaka ktorým sa celková hmotnosť vyšplhala iba na 119 gramov, robia z tohto telefónu nositeľné umelecké dielo. Zadný kryt modelu Porto je vyrobený zo semienok kešu orieškov vďaka čomu je na dotyk príjemný a jemný. Tento prírodný materiál je nielen ekologický, ale aj vyzerá dobre, pretože nezanecháva na svojom povrchu odtlačky. Porto príde na Slovensko v bielej alebo čiernej farbe.

Novinka ponúka dvojicu kvalitných fotoaparátov (predný 5 Mpix, zadný 8 Mpix), vďaka čomu získate vynikajúce zábery. S Portom budú vaše perfektné nočné selfie splneným snom, keďže predný fotoaparát umožňuje nasať viac svetla vďaka svojmu f/2.2 BSI snímaču a s 28 mm širokouhlým objektívom zachytí ešte viac vašich priateľov. Cool pre selfie aj kamošov, však? Stačí sa iba usmievať a fotoaparát už za vás urobí všetko. Dokonca nie je potrebné stláčať ani žiadne tlačidlo. No a keď selfie nestačí, ešte vždy môžete využiť možnosť nahrať video vo FullHD (1080p) rozlíšení!

Nenechajte sa tenkým telom Porta zmiasť, pretože ultra-tenké Porto je superrýchly LTE smartfón, ktorý vám umožňuje sťahovať dáta neuveriteľnou rýchlosťou. S Portom sa môžete usadiť kdekoľvek a sledovať váš obľúbený seriál, počúvať skladby, uskutočňovať videohovory s priateľmi alebo streamovať video kedykoľvek.

A čo takto prepnúť program na vašej TV z Coolpadu? Alebo chcete zmeniť teplotu na klimatizácii? S iba tromi jednoduchými krokmi môžete ovládať akýkoľvek spotrebič prostredníctvom infraportu, pretože Porto vám to umožňuje.

A ak je váš deň naozaj dlhý, ešte vždy môžete využiť režim šetrenia energie a predĺžiť životnosť zabudovanej 1 800 mAh batérie vášho Porta.


Coolpad Modena, Baviť sa nebolo nikdy také zábavné


Hranie hier, sledovanie videí alebo iba prosté ukazovanie fotiek vašim priateľom nikdy nebolo také zábavné, ako so smartfónom Coolpad Modena na jeho 5,5-palcovom displeji. Model Modena je vybavený štvorjadrovým 64-bitovým procesorom Qualcomm Snapdragon 410 a Adreno 306 GPU, čo vám umožní hrať ešte coolovejšie 3D hry.

Tento rýchly 4G/LTE dual SIM smartfón vám umožňuje prepínať medzi sieťami kedykoľvek chcete, čím sa stáva ideálnym pre tých používateľov, ktorí sú vždy na cestách, a ktorí si radi užívajú svoj obľúbený obsah na veľkom a jasnom displeji. Modena prichádza v prémiovom dizajne s takmer neviditeľným rámom displeja a tenkým, 8,6 mm telom v bielom, čiernom alebo zlatom prevedení.

Coolpad Modena je cool na zachytávanie špeciálnych momentov s 8 Mpix fotoaparátom a LED bleskom či napríklad na nahrávanie 1080p videa. Aby ste dosiahli WOW efekt vašich fotografií, nezabudnite si nastaviť korekciu mejkapu, nočný režim, HDR alebo fotenie úsmevom.

Silná 2 500 mAh batéria zasa zaistí všetkým hráčom a tým, čo radi cestujú, že si svoj smartfón budú môcť slobodne užívať.

A to ešte nie je zďaleka všetko o predstavených skutočne nádherných telefónoch. Oba modely, Porto aj Modena, podporujú ovládanie smart gestami. Vďaka tomu môžete napríklad spúšťať obľúbené aplikácie z pohotovostného režimu. Stačí napísať napríklad „E“ a otvorí sa internetový prehliadač alebo „M“ a otvorí sa hudobný prehrávač. Taktiež môžete svoj smartfón prebudiť kedykoľvek jednoduchým dvojitým poklepaním po displeji.

A teraz, keď už viete, že Porto a Modena sú dostatočne cool pre vás, budete ich mať ešte radšej keď vám prezradíme ich cool cenu. Tieto skvelé telefóny s prémiovým vzhľadom sú konečne dostupné aj na Slovensku, a to za cenu, ktorá sa bude pohybovať v rozmedzí od 150 do 200 eur. Oba smartfóny budú dostupné od septembra exkluzívne u operátora O2 a v sieti predajní NAY Elektrodom. Je teda Coolpad dostatočne cool pre Slovensko?

Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár